Limitované kolekce lustrů FINO v měděném provedení splňuje požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: průměr 80cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 55W
Světelný tok: 4200lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, návod najdete ZDE
| length of the longest side | 80 cm |
| weight with packaging in kg | 4,6 kg |
| longest side | 80-99cm |
| diameter | 80 cm |
| width | 80 cm |
| package size | 88x88x16 |
| height | 2,5 cm |
| Function | Remote control, Intelligent, Dimmable, Changing shades of white |
| Compatibility | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Home Kit, Apple Siri shortcuts, Google Assistant - hlasové ovládání, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Connection type | Zigbee 3.0 |
| Colour | Měděná |
| Material | Aluminium, Plastic |
| Light color | Natural white, Cold white, Warm white |
| Socket type | Integrated LED module |
| installation type | Hanging |
| division by room | Children's room, Corridor and staircase, Dining room, Office, The kitchen, Bedroom, Living room |
| hinge length | 150 cm |
| shape | Round |
| Lumeny | 4200 |
| Wattage (W) | 60 W |
| Degree of protection | IP20 |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.