LED svítidlo HiClever 150W 90°_MW

Obrázek (582)
free transport
měrný světelný výkon až 140lm/W špičkový napájecí zdroj MEAN WELL kvalitní zančkové LED čipy Philips Lumileds ultra tenké optika, ektivní chlazení stupeň krytí IP65
More about the product
In stock
Catalog number08663B
Personally in shop:zítraWith a delivery company:pozítří
251,9 EUR 208,2 EUR excl. VAT
Warranty 60 měs.
Recycling fee 0,1 EUR

LED průmyslové svítidlo HiClever je navrženo jako náhrada tradičních průmyslových svítidel osazených rtuťovými, sodíkovými nebo halogenidovými výbojkami. Díky inovované ultra tenké optice a efektivnímu chlazení, dosahuje svítivosti až 25 000 lumenů (varianta 200W) a měrného světelného výkonu až 130lm/W (varianta 100W). Tělo svítidla je vyrobeno z hliníkové slitiny, která zajišťuje vynikající odvod tepla, což zaručuje dlouhou životnost. Díky zdrojům MEAN WELL je dosaženo vysoké efektivnosti a účinnosti. Úhel světelného paprsku je možné přizpůsobit volbou vhodné optické čočky 60°/90°/110°.Svítidlo je možné osadit systémem automatického řízení (DALI, Zegbee), mikrovlným senzorem nebo záložním zdrojem. Použité komponenty Svítidlo je osazeno nejmodernějšími certifikovanými LED čipy Philips Lumileds a napájecím zdrojem MEAN WELL. V kombinaci se stmívatelnou verzí 1-10V, pohybovými senzory nebo automatickým řízením (Zigbee,DALI) dokáže ušetřit až 80% energie. LED průmyslové svítidlo má nízké provozní náklady a téměř bezúdržbový provoz bez nutnosti časté výměny světelných zdrojů. Variabilní instalace na strop nebo zeď, vhodné do průmyslových provozů, areálů, skladů a výrobních hal. Stupeň krytí svítidla je IP65 (odolnost proti prachu a vodě). Stupeň mechanické odolnosti proti vibracím a nárazům je IK10. Jelikož vyzařované LED světlo nemá stroboskopický efekt, jako zářivkové nebo výbojkové světelné zdroje, je vhodné do výrobních prostor.

Technické parametry:

značka LED: Philips Lumileds
napájecí zdroj: MeanWell
barva světla: 5000K
příkon: 150W
světelný tok: 21000lm
měrný světelný výkon: 140 lm/W
možnost stmívání: ANO
doba svícení: 100 000 hodin
vstupní napětí: AC 100-270V
CRI(Ra) Index podání barev: >80
účiník (Power factor): >0.95
pracovní teplota: -30°C to 40°C
materiál: materiál: slitina hliníku, PCB
certifikáty: CE, TUV, SAA, ENEC
stupeň krytí: IP65
úhel světla:
počet spínacích cyklů: 100 000
prodloužená záruka 5 let
Energetická třída(EEI): A+
rozměry: 340*187mm

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Detailed description