Zahrada plná chytrých zařízení

Zahrada neustále pod kontrolou. Chytré zařízení lze efektivní umístit i do tohoto prostoru. Od bezpečnostních kamer až po inteligentní systém osvětlení. Vše se dá ovládat z mobilního telefonu a řídit z jakéhokoliv místa na světě.

Zahrada je součástí domácnosti. V její společnosti trávíme dlouhé chvíle a investice do jejího vzhledu tvoří významnou položku rodinného rozpočtu. Jak ji dodat moderní ráz?

Atmosféra zahradní stavby

Pergola, zimní zahrada nebo zahradní domky. Zahradní posezení je možné si zpříjemnit pomocí chytrého osvětlení. Tu správnou atmosféru lze do puntíku nastavit v mobilním telefonu či tabletu. Stačí jeden klik a návštěvu uvítáte příjemným svitem, milovaného protějška decentním přisvícením či dětem vytvoříte jasné prostředí pro jejich hrátky.

Pomoc při designu

Osvětlení má dvě funkce. Ta praktická vám pomůže při nočním parkováním či pozdních návratech domů. Zároveň se jedná o dobrý prostředek, jak zvýraznit jednotlivé prvky na zahradě.

Barevné LED žárovky mohou obohatit celkový dojem ze skalky či obléct jezírko do romantického hávu. Stačí mobilní telefon a staneme se na chvíli zahradními architekty. Kreativitě se meze nekladou.

Energie pod kontrolou

I ta nejmenší zařízení mohou disponovat chytrými technologiemi. V tomto směru se jedná především o venkovní zásuvky. V mobilním telefonu lze sledovat spotřebu připojených přístrojů, zároveň je vypínat i zapínat. A tak pokud připojíte například zahradní ostřikovač či závlahu, můžete jejich vlastnosti řídit, i když se nejedná o chytrá zařízení.

Pod dohledem

Chytrá WiFi kamera má v nabídce mnoho funkcí, které pomohou hlídat prostor zahrady. Detekce pohybu odhalí nezvané návštěvníky, široký rozhled do 360º pokryje celou plochu a noční vidění zajistí klidný spánek.

Chytrý typ kamery netíží žádné kabely a je možné ji umístit na všechna místa. Nečeká vás tak žádné omezení. Moderní technologie zajistí přenos kvalitního obrazu do mobilního zařízení, a to v aktuálním čase.

Created9/27/2021