Technical Specifications:
Colour: Pink/white
ONVIF function: Yes
WebRTC function: Yes
Alarm: motion detection notification
Motion Tracking: Yes
Sensing Area: Yes
Body Detection: Yes
Points of interest: Yes
Patrol: Yes
Lullabies: 5 songs
Two-way audio communication: Yes
Siren: Yes
Camera movement: PAN 355° TILT 50°
Ethernet: No
Protocol: Wi-Fi
Frequency: 2400MHz~2483.5MHz
Maximum RF output power: WiFi: 20dBm
Support: IOS7 and above, Android 4.0 and above
Security: user authentication, software encryption
Built-in TF slot supports max 128GB microSD (FAT32)
Operating temperature: -10°C + 60°C
Humidity detection range: 10-90% RH
Temperature detection range: -10 - +55°C
Material: plastic
Degree of protection: IP20
Power supply: DC5V / 1A (USB C)
Dimensions: 9x7.5x12cm
Weight: 164g
Camera:
Resolution: 4MP(2560 x 1440),VGA(640x480)
Min. illumination: 0.1lux /F1.2
Lens: 3.6mm
Angle: 100°
Infrared LED: 6pcs / Range: 5m
Day and night automatic switching of IR-CUT filter
Video Compression: H.264+/H.265
Audio compression: G.711
Stream: Yes
Package contents: smart camera, power cable (1m), power adapter, user manual
Support WebRTC function, real-time recording from the camera can be launched on a web browser.
https://protect-eu.ismartlife.me/login
| Oblast snímání | Ano |
| Zorný úhel | 100 ° |
| Function | Remote control, Intelligent, Senzor, Thermometer |
| Compatibility | Amazon Alexa, Apple Siri shortcuts, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Connection type | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximum RF output power | WiFi: 20dBm |
| Colour | White, Růžová |
| Material | Plastic, Pryž (PC+ABS+PU) |
| AI detection | Ne |
| Motion tracking | Ano |
| Body detection | Ano |
| Siren | Ano |
| ONVIF Function | Ano |
| WebRTC features | Ano |
| Camera movement | PAN 355° TILT 50° |
| Two-way audio communication | Ano |
| Lens | 3.6mm |
| Resolution | 4MP(2560x1440), (H.264+/H.265) |
| Infrared LED range | 6ks / dosah: 5m |
| Input voltage of the device | 5V 1A |
| Rozsah měření teploty | -10 - +55°C |
| Operating temperature | -10 ° C + 60 ° C |
| Operating humidity | 10% ~ 90% |
| Degree of protection | IP20 |
| Device dimensions | 9x7,5x12cm |
| Weight of the device | 164 g |
| Package contents | power adapter, USB cable, user manual, equipment |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.