Button Specifications:
White color
Battery: NO
Power supply: piezoelectric pulse
Transmission power: 10dBm
Connection with ringing module: 433 MHz
Wireless range: 30m (in open space)
Degree of protection: IP55
Dimensions: 67x19mm
Weight: 36g
Package contains:
- outdoor button
- user manual
| Function | Remote control, Intelligent, Night illumination |
| Connection type | 433MHz |
| Wireless range | 30 m direct visibility |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Power supply | piezoelektrický impulz |
| Degree of protection | IP54 |
| Device dimensions | 6,7x1,9cm |
| Weight of the device | 36 g |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.