Specifications:
Note: with zero wire connection, under the button.
Communication protocol: ZigBee 3.0
Frequency: 2400MHz~2483.5MHz IEEE 802.15.4
Maximum RF output power: ZigBee:10dBm - max 19dBm
Zigbee repeater:Yes
Network standby power (Pnet): 0.4W
Power: AC 100 - 240 50 Hz / 60 Hz
Load Range: 2x 150W
Thermal fuse, overheat protection: Yes
Current fuse, overvoltage and overload protection: Yes
Wireless range: 30 m direct visibility, 10 m in built-up area
Operating temperature: -10°C to 40°C.
Operating humidity: 20% to 80%.
3.9 x 3.9 x 1.8 cm (without bracket)
Degree of protection: IP20
Package contents: Smart Controller, User Manual
| Poznámka | se zapojením nulového vodiče, pod tlačítko |
| Function | Remote control, Intelligent, Dimmable |
| Compatibility | Apple Siri shortcuts, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Connection type | Zigbee 3.0 |
| Maximum RF output power | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Input voltage of the device | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximum load | 150W (max 2 LED světla) |
| Network Standby Power Supply (Pnet) | 0,4W |
| Surge protection | 265V |
| Operating temperature | -10 ° C až 40 ° C |
| Operating humidity | 20% - 80%. |
| Degree of protection | IP20 |
| Device dimensions | 3,9 x 3,9 x 1,8 cm (bez držáku) |
| Package contents | user manual, equipment |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.