Technical parameters:
Protocol: WiFi
Frequency: 2400MHz~2483.5MHz
Maximum RF output power: WiFi: 20dBm
Network standby power (Pnet): 0.4W
Input power: AC 100 - 260 50 Hz / 60 Hz.
Max. loaded: 26kW
Current protection: 1-63A (adjustable in the application)
Overvoltage protection: 220-265V (adjustable in the application)
Undervoltage protection: 76-240V (adjustable in the application)
Thermal fuse, protection against overheating: Yes
Current fuse, protection against overvoltage and overload: Yes
Communication protocol: Zigbee, support Tuya.
Wireless range: 30 m line of sight, 10 m in built-up space
Operating temperature: -25°C to 70°C
Material: PC V0 flame retardant
Installation: on a DIN rail
Number of switched circuits: 1
Dimensions: 82 x 18 x 66 mm
Degree of protection: IP20
Package contents: electronic circuit breaker, user manual
| Poznámka | 1 spínac obvod |
| Proudová ochrana | 1-63A (nastavitelné v aplikaci) |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Function | Remote control, Touch control, Intelligent, Measuring consumption |
| Compatibility | Amazon Alexa, Apple Siri shortcuts, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Connection type | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximum RF output power | WiFi: 20dBm |
| Colour | White |
| Material | PC V0 zpomalující hoření |
| installation type | DIN lišta |
| Input voltage of the device | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximum load | 26kW |
| Network Standby Power Supply (Pnet) | 0,4W |
| Surge protection | 220-265V (nastavitelné v aplikaci) |
| Undervoltage protection | 76-240V (nastavitelné v aplikaci) |
| Operating temperature | -25 ° C až 70 ° C |
| Degree of protection | IP20 |
| Device dimensions | 82 x 18 x 66 mm |
| Package contents | user manual, equipment |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.