| length of the longest side | 15 cm |
| weight with packaging in kg | 0,7 kg |
| longest side | 40-59cm |
| diameter | 9,5 cm |
| width | 15 cm |
| height | 49,7 cm |
| Function | Night illumination, Dimmable, vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení |
| Colour | Black, Silver, Grey |
| Material | Metal, Plastic |
| Light color | Natural white |
| Socket type | Integrated LED module |
| installation type | Table and standing |
| division by room | Children's room, Office, Living room |
| shape | Round |
| Energy class (EEI) | E |
| Dimming option | Ano |
| Number and type of LEDs | SMD2835 36ks hlavní světlo + 12ks noční podsvícení. Bezdrátové nabíjení Qi: 5W |
| Luminous flux | 270 lm |
| Lumeny | 270 |
| Wattage (W) | 18 W |
| Operating temperature | -20- +50°C |
| Degree of protection | IP20 |
| Device dimensions | 15*15*49,7cm |
| Weight of the device | 700 g |
| Package contents | power adapter, user manual, equipment |
This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.