5 chytrých kamer, které ochrání vaši domácnost

Můj dům, můj hrad. Immax NEO přináší na trh širokou nabídkou chytrých bezpečnostních prvků. Díky tomu máte domácnost neustále pod dohledem, i když se nacházíte stovky kilometrů daleko. Velkou roli hrají inteligentní kamery, které využívají ty nejmodernější technologie.   

1) Elegantní venkovní kamera Smart Security 

Detekce pohybu s možností alarmu, oboustranná komunikace a rotační mechanismus. Tyto vlastnosti zajišťují funčknost venkovní kamery Immax NEO LITE Smart Security. Díky své stavbě disponuje zorným úhlem 360° a je tak ideální na hlídání většího prostoru či zahrady. 

Venkovní kamera komunikuje na principu WiFi sítě a její propojení s mobilním telefonem probíhá skrze chytrou aplikaci Immax NEO. Zařízení je kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Google Assistant.  

2) Nenápadná indoorová kamera VALL-I

I jako vkusný designový prvek. Chytrá kamera Immax NEO LITE VALL-I nabízí dokonalou funkčnost i elegantní design. který zapadne do každého interiéru. Komunikaci zajišťuje WiFi síť a vy získáváte okamžitý náhled na dění v domácnosti. Pomocí aplikace v mobilním telefonu je možné pořídit záznam nebo fotografii z monitorované oblasti. 

Vítanou vlastností je detekce pohybu. Na nečekané návštěvy vás vždy upozorní notifikace v mobilu či tabletu. Součástí je také kvalitní reproduktor s mikrofonem. Ty umožní oboustrannou komunikaci s rodinnými příslušníky. Vysoká kvalita obrazu je zajištěna i během nočních hodin. 

3) Svébytná chytrá kamera Bullet

Ideální pro prostor před domem, příjezdovou cestu a celou plochu zahrady. Chytrá venkovní kamera Bullet nabízí velkou odolnost vůči nepříznivému počasí a své místo si udrží za každé situace. Propojení s aplikací v mobilním telefonu opět probíhá skrze WiFi síť. Oboustranná komunikace, detekce pohybu a kvalitní obraz je očekáváným standardem. 

4) Venkovní kamera s reflektorem

Bezpečnostní kamera disponuje větším reflektorem, který reaguje na pohyb. Jedná se tak o ideální zařízení do zahradní stavby jako je pergola či zimní zahrada. A pokud dojde k narušení vašeho hlídaného prostoru neznámou osobou, opět obdržíte upozornění na váš mobilní telefon. Komunikace opět probíhá skrze WiFi síť.  

Kamera patří do rodiny chytrých zařízení. Vyniká nízkou energetickou náročností a je plně kompatibilní s aplikací Immax NEO PRO. Vestavěný slot podporuje microSD o velikosti 128 GB. 


5) Chytrý zvonek s kamerou

Jeden z nejoblíbenějších produktů z nabídky Immax NEO. WiFi Smart zvonek posouvá komunikaci na další úroveň. I když se nacházíte mimo domov, můžete s návštěvníky komunikat skrze toto zařízení. A to díky obousměrnému interkomu. Součástí je také kamera, která vám nabídne nepřetržitý obraz. Neustále máte pod kontrolou prostor před domem i celou ulici. 

Kamera se vlastnostmi vyrovná předchozích produktům. Detekce pohybu, široký zorný úhel a kvalitní obraz jsou samozřejmostí. Na jedno nabití zvonek zvládne až 8 měsíců náročného provozu. Komunikace je opět zajištěna WiFi sítí. 

Created9/10/2021

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything