5 chytrých kamer, které ochrání vaši domácnost

Můj dům, můj hrad. Immax NEO přináší na trh širokou nabídkou chytrých bezpečnostních prvků. Díky tomu máte domácnost neustále pod dohledem, i když se nacházíte stovky kilometrů daleko. Velkou roli hrají inteligentní kamery, které využívají ty nejmodernější technologie.   

1) Elegantní venkovní kamera Smart Security 

Detekce pohybu s možností alarmu, oboustranná komunikace a rotační mechanismus. Tyto vlastnosti zajišťují funčknost venkovní kamery Immax NEO LITE Smart Security. Díky své stavbě disponuje zorným úhlem 360° a je tak ideální na hlídání většího prostoru či zahrady. 

Venkovní kamera komunikuje na principu WiFi sítě a její propojení s mobilním telefonem probíhá skrze chytrou aplikaci Immax NEO. Zařízení je kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Google Assistant.  

2) Nenápadná indoorová kamera VALL-I

I jako vkusný designový prvek. Chytrá kamera Immax NEO LITE VALL-I nabízí dokonalou funkčnost i elegantní design. který zapadne do každého interiéru. Komunikaci zajišťuje WiFi síť a vy získáváte okamžitý náhled na dění v domácnosti. Pomocí aplikace v mobilním telefonu je možné pořídit záznam nebo fotografii z monitorované oblasti. 

Vítanou vlastností je detekce pohybu. Na nečekané návštěvy vás vždy upozorní notifikace v mobilu či tabletu. Součástí je také kvalitní reproduktor s mikrofonem. Ty umožní oboustrannou komunikaci s rodinnými příslušníky. Vysoká kvalita obrazu je zajištěna i během nočních hodin. 

3) Svébytná chytrá kamera Bullet

Ideální pro prostor před domem, příjezdovou cestu a celou plochu zahrady. Chytrá venkovní kamera Bullet nabízí velkou odolnost vůči nepříznivému počasí a své místo si udrží za každé situace. Propojení s aplikací v mobilním telefonu opět probíhá skrze WiFi síť. Oboustranná komunikace, detekce pohybu a kvalitní obraz je očekáváným standardem. 

4) Venkovní kamera s reflektorem

Bezpečnostní kamera disponuje větším reflektorem, který reaguje na pohyb. Jedná se tak o ideální zařízení do zahradní stavby jako je pergola či zimní zahrada. A pokud dojde k narušení vašeho hlídaného prostoru neznámou osobou, opět obdržíte upozornění na váš mobilní telefon. Komunikace opět probíhá skrze WiFi síť.  

Kamera patří do rodiny chytrých zařízení. Vyniká nízkou energetickou náročností a je plně kompatibilní s aplikací Immax NEO PRO. Vestavěný slot podporuje microSD o velikosti 128 GB. 


5) Chytrý zvonek s kamerou

Jeden z nejoblíbenějších produktů z nabídky Immax NEO. WiFi Smart zvonek posouvá komunikaci na další úroveň. I když se nacházíte mimo domov, můžete s návštěvníky komunikat skrze toto zařízení. A to díky obousměrnému interkomu. Součástí je také kamera, která vám nabídne nepřetržitý obraz. Neustále máte pod kontrolou prostor před domem i celou ulici. 

Kamera se vlastnostmi vyrovná předchozích produktům. Detekce pohybu, široký zorný úhel a kvalitní obraz jsou samozřejmostí. Na jedno nabití zvonek zvládne až 8 měsíců náročného provozu. Komunikace je opět zajištěna WiFi sítí. 

Created9/10/2021
Your privacy is important to us

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Allow everythingDo not allow cookies