Aplikace Immax NEO

Od designových svítidel přes elegantní žárovky v různých zabarveních až po bezpečnostní prvky. Chytrá domácnost s Immax NEO vám usnadní každodenní činnost. A co je potřeba mít, aby vše správně fungovalo? Stačí jedna řídící jednotka a aplikace v mobilním telefonu.  

Pro správný chod všech zařízení je nutné si pořídit chytrou bránu SMART BRIDGE + ALARM.
Ta se stává nutností celého inteligentního řízení domácnosti Immax NEO. Díky ní je možné ovládat všechny dostupné funkce. Je možné si bránu pořídit samostatně, ovšem při nákupu osvětlení v hodnotě 10 000 Kč ji obdržíte za 1 Kč. 

Řídící jednotka k nezaplacení 

SMART BRIDGE představuje moderní technologii, která je kompatibilní s jakýmkoliv chytrým zařízením. Navíc je k dostání na všech operačních systémech. Bez problému si tak rozumí s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a Philips HUE. Chytrou bránu je následně možné ovládat prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo dálkového ovládání. Pokud se rozhodnete pro zadávání pokynů využívat chytrého zařízení, je nutné si pořídit aplikaci Immax NEO

Pro každého uživatele

Aplikace Immax NEO je k dostání na iOS i Android. Její používání je zcela snadné. Po instalaci stačí připojit chytrou bránu SMART BRIDGE a jste připraveni využívat funkce všech zakoupených zařízení. Pro osvětlení si pak můžete navolit hned několik programů svícení, které budou samy řídit atmosféru v domácnosti. Pokud se tak chystáte pro odpočinek s vaší oblíbenou knihou, stačí pouze stisknout jedno tlačítko a odpovídající svítidla začnou fungovat dle vašeho přání. 

Stejný princip platí také u bezpečnostních prvků. Základní sada Immax NEO SMART SECURITY KIT obsahuje pohybový senzor, magnetická čidla na okna a dveře, kódovací klávesnici a Immax NEO SMART klíčenku. Díky těmto zařízením získáte přehled, co se děje u vás doma i stovky kilometrů daleko. 
  
Created10/6/2021

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything