Chytrá domácnost pro domácí mazlíčky

Se čtyřnohými miláčky je radost a občas i menší starost. Pokud se nacházíme mimo domov, část našich myšlenek občas zabloudí směrem k domovu. A přichází otázka. Je můj pejsek v pořádku? Netoulá se kočka mimo domov?

Domácí mazlíček je nedílnou součástí rodiny a jeho bezpečí stojí vysoko na žebříčku priorit. V posledních letech se do chytré domácnosti postupně dostávají zařízení, která nám v tomto směru mohou pomoci.

Kamera směrem k pelíšku

Bezpečnostní kamery hlídají domácnost před zloději a zvládnou také dohlížet na mazlíčka.  Kdykoliv je možné si prohlédnout interiér, zda je vše v pořádku. Reálný obraz se vysílá přímo do vašeho mobilního telefonu. Pokud se vaše kočka vydá ven na výzvědy, ihned vás o tom kamera spraví zaslaným oznámením. Vše máte pod kontrolou.

Jídelníček pod kontrolou

Chytré vlastnosti se dostaly i do běžných krmítek. Dle potřeb domácího mazlíčka lze nastavit správné dávkování po celý den. Vše na základě předem vytvořených programů. Ovládání je zajištěno prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu. Krmítko disponuje i kamerou, se kterou získáváte jistotu, že pes či kočka dodržují pravidelnou stravu.

Pro větší zábavu

Inteligentní fontánka s vodou je designovým prvkem i pomocníkem při zajištění pitného režimu domácích zvířat. Zařízení obsahuje kontrolu čerstvosti vody a ultrafialovou zářivku. Ta čistí pitnou tekutinu od škodlivých virů.

Created10/1/2021
Your privacy is important to us

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Allow everythingDo not allow cookies