Chytrá domácnost s Immax NEO LITE

Systém Immax NEO LITE představuje to nejmodernější řešení v oblasti smart home. Inteligentní řízení domácnosti vám umožní ovládat chytré osvětlení, domácí videokamery nebo teplotu v jednotlivých místnostech. Vše máte neustále pod kontrolou ve svém telefonu, tabletu a počítači.

Kouzlo Immax NEO LITE tkví v jeho schopnosti efektivně komunikovat s každým zařízením. Systém využívá WiFi sítě a nepotřebuje tak centrální jednotku. Díky tomu si rozumí i s produkty různých výrobců.

Bezpečnost na prvním místě

Systém Immax NEO LITE se soustředí především na zabezpečení domácnosti. Chytrá venkovní kamera zajistí okolí domů před nezvanými návštěvníky. Zorný úhel 360° a obousměrná komunikace jsou hlavní přednosti. Ovládání probíhá prostřednictvím chytrého telefonu, a to včetně možnosti uchování záznamu.

Podobné vlastnosti naleznete u video zvonku. Pokud se nacházíte daleko od domova, vždy zjistíte, kdo stojí za dveřmi. Vše lze sledovat pomocí integrované kamery, která nabídne i detekci pohybu. Obousměrná zvuková komunikace je samozřejmostí.

Chytré ovládání garážových vrat umožní snadné řízení na dálku. Pokud se blížíte k domu, stačí jen jedno kliknutí a dveře se otevřou. Navíc si vždy budete jistí, že jste je následně nezapomněli zavřít. Pokud s nimi někdo začne manipulovat, ihned se to dozvíte.

Komunikace s ostatními

Základem systému Immax NEO LITE je jednotný jazyk. Ke komunikaci využívá lokální WiFi sítě, která je čistě pod vaší kontrolou. Všechna zařízení jsou kompatibilní s dalšími systémy jako je Samsung SmartThings, iOS, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a další.

Jedna aplikace vládne všem

Jednotlivá zařízení lze snadno ovládat pomocí aplikace Immax NEO PRO. Ta je k dostání na iOS i Android. Obsluha je zcela snadná. Přístroje je možné řídit pomocí předem nastavených programů. Ty lze rozdělit do jednotlivých částí dne. Zařízení jsou pak ovládána automaticky.

A tak třeba s odbitím desáté hodiny se ve vašem pokoji zhasnou světla, venkovní kamera začne detekovat pohyb a všechny žaluzie se uzavřou. Naopak ráno se vše uvede do denního režimu.

Created9/27/2021
Your privacy is important to us

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Allow everythingDo not allow cookies