Domácnost pod kontrolou s Immax NEO

Inteligentní řízení domácnosti již dávno není hudbou budoucnosti. Intenzita a barva osvětlení, zámky dveří, alarm či zabezpečení prostřednictvím kamer. Nový systém Immax NEO umožňuje všechna zařízení ovládat ve stejnou chvíli, a to z jakéhokoliv místa na světě. Základ tvoří ověřená technologie Zigbee, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti Smart home.

Pánem domácnosti

Hlasem, mobilem, tabletem nebo dálkovým ovládáním. Řiďte a kontrolujte vaši domácnost po svém, stačí pouze jeden klik. Vše je navíc navrženo tak, aby bylo schopno vše výhledově propojit do jednoho ovladatelného komplexu.

Mozkem systému Immax NEO je Neo Smart Bridge + Alarm. Díky němu můžete ovládat všechny dostupné funkce, jako například proměnit intenzitu světla a jeho tepelné zabarvení, zapnout nebo vypnou stmívání, řídit kamerový systém, nastavit alarm ve všech částech domu a další. Jediným pohybem prstu na chytrém zařízení si nastavíte tu pravou domácí atmosféru.

Můj dům, můj hrad

S Immax NEO nebudou již brzy potřeba velké investice do venkovního zabezpečení ve formě plotu, ocelových dveří nebo okenních mříží. Opět stačí jeden klik a zamknete dveře, nastavíte alarm nebo zatáhnete žaluzie. Máte tak naprostý přehled, co se doma děje i stovky kilometrů daleko. Součástí bude také Smart Home kamera, která umožňuje prohlížet a nahrávat reálné záběry z vaší nemovitosti.

Zabezpečení domácnosti přinášíme v několika fázích. Samotná koordinace intenzity světla na dálku může odradit nezvané návštěvníky. Pokud byste toužili po větším stupni ochrany, systém se dá propojit se žaluziemi či alarmem ve všech potenciálně ohrožených místnostech. Možností je také instalovat kamerový systém. S ním neustále sledujete dění v bytě a máte vše naprosto pod kontrolou.

Smart Bridge jako základ

Díky této technologii ovládáte všechny dostupné funkce vašeho chytrého osvětlení. Pro vytvoření opravdové domácí pohody můžete kdykoliv proměnit intenzitu světla, případně ho tepelně zabarvit. Milovníci romantické atmosféry ocení nastavení barevných tónů nebo časových režimů v různých částech domova.

Použité moderní technologie přinášejí benefit v podobě čidla 4v1. To kontroluje teplotu, vlhkost a na základě hladiny osvětlenosti upravuje intenzitu svítidel, a to nejen ve vaší přítomnosti. Vše je sdruženo v jedné mobilní aplikaci. Ta je kompatibilní s jakýmkoliv chytrým zařízením a k dostání na všech operačních systémech

Created10/6/2021

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything