Letní novinky pro fajšmekry

02.07.2023

Bezpečnostní prvky, senzory a designová tlačítka. Soustředíme se na to, aby vaše chytrá domácnost byla kompletní a jednoduchá na ovládání. Projděte si naše novinky.

Hlídejte únik vody, správnou teplotu i vlhkost

Poskytnout spotřebiteli maximální přehled o domácnosti je cílem každého výrobce chytrých zařízení. Proto doplňujeme nabídku o další senzory, které hlídají velmi důležité parametry.

Senzory úniku vody umístíte kamkoliv, kde máte podezření, že by se mohla stát nepříjemná událost. Tím se můžete vyhnout nepříjemné situaci, kdy dojde k vytopení domova. Senzor Immax NEO ihned zareaguje a upozorní vás alarmem do mobilního telefonu. Zařízení komunikuje skrze technologii Zigbee 3.0 a je nutné jeho připojení k chytré bráně.

Senzor teploty a vlhkosti je zařízení vytvořené pro opravdové milovníky automatizace. Senzor Immax NEO sleduje aktuální teplotu a vlhkost. Informace následně předává do aplikace Immax NEO PRO, kde mohou spustit následnou sekvenci chytrých scén. Všechna data můžete sledovat v reálném čase i zpětně také vy.

Designová tlačítka i zvonky

Ovládání chytré domácnosti můžete rozmístit po celém domě i zahradě. Jednotlivá tlačítka pak lze spárovat ke konkrétní automatizaci.

Nové otočné i venkovní tlačítko Immax NEO je možné připojit k jakémukoliv zařízení v aplikaci. Následně jednoduchým pohybem řídíte jednotlivé přednastavené funkce.

Chytrá bezpečnost

Zajímavou novinkou je piezoelektrický bezdrátový domovní zvonek Immax NEO. Tlačítko je bezbateriové a funguje pomocí mechanického impulzu. Díky tomu ho můžete umístit opravdu kdekoliv, například na plot či zadní branku.

Pro zapomětlivce, návštěvy i majitele krátkodobých pronájmů jsme připravili chytrý box na klíče Immax NEO LITE LOCKIN. Tahle malá skříňka využívá moderní technologie Tuya a Bluetooth. Skrze aplikaci Immax NEO můžete schránku otevřít, případně vytvořit dočasný klíč pro návštěvníky.

Pokud pronajímáte chalupu, nemusíte dlouho vyčkávat na příjezd hostů. V případě, že si doma necháte klíč od práce, máte zálohu.

Sledujte aktuální spotřebu

Chytrý kontroler Immax NEO je určen pro instalaci pod běžný tlačítkový vypínač. Zařízení je kompatibilní s aplikací Immax NEO PRO a vy skrze ni můžete sledovat aktuální spotřebu daného svítidla.

Projděte si novinky ohledně chytrých venkovních kamer nové generace.

 

 

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything