Moderní kuchyni vládne dostatek světla

Velký prostor, důraz na detail, kvalitní materiály, neutrální barvy a dostatek světla jsou základem moderní kuchyně. Doby, kdy se jednalo o malé a šedé místo, jsou dávno pryč. Pokud se jí budeme dostatečně věnovat, odvděčí se nám.

Praktičnost a estetičnost jdou ruku v ruce. Kuchyně má výrazné požadavky na prostor. Pokud ho necháme otevřený, vytvoříme místo, kam se budeme rádi vracet. V takovém případě pak rozhoduje uspořádání jednotlivých kusů nábytku a doplňků. Vše musí být snadno dostupné a připraveno k použití. S místem tak nešetřete. 

Dostatek světla vytváří pohodlí

Trendem současnosti je využití neutrálních barev. Bílý odstín se hodí ke všemu a navíc dokonale celý prostor prosvětlí a opticky rozšíří. Pak už závisí pouze na skladbě osvětlení, jak celou atmosféru dotvoří. 

Jeho umístění přitom musí mít plán. Je dobré pracovat s denním světlem. V takovém případě rozhoduje orientace oken v celém prostoru. Tmavá místa nesmí dostat sebemenší šanci se objevit. Pokud cítíme, že během večera by mohla být viditelnost horší, zvolíme více typů a kusů osvětlení. Nabídka je široká od LED pásek až po závěsné varianty v moderním designu. 

Světla jsou důležitým estetickým doplňkem 

Kromě své funkčnosti nesmíme zapomínat, že světla jsou i důležité z hlediska svého vzhledu. Zatímco dříve zůstávaly spíše skryté v nábytku, dnes je dobré je zcela přiznat. A to především pokud umístíme stále populárnější a volně stojící kuchyňský ostrůvek. Jeho vlastnosti dokonale doplní několik závěsných svítidel umístěných nad ním. 

V takovém případě vás potěší Immax NEO LISTON. Jedná se o lustr v nadčasovém vzhledu, který zaujme nejen designem ale také funkčností. Spadá totiž do kategorie produktů pro chytrou domácnost a je schopný vytvořit příjemnou atmosféru za každých okolností. 

Jeho ovládání je maximálně snadné a možné z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Změnit odstín bílé barvy nebo ho zcela vypnout lze provést z jakéhokoliv místa na světě. Immax NEO LISTON je navíc kompatibilní s jakýmkoliv systémem jako je iOS, Philips HUE, Android a další.

Created10/6/2021
Your privacy is important to us

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Allow everythingDo not allow cookies