Moderní kuchyni vládne dostatek světla

Velký prostor, důraz na detail, kvalitní materiály, neutrální barvy a dostatek světla jsou základem moderní kuchyně. Doby, kdy se jednalo o malé a šedé místo, jsou dávno pryč. Pokud se jí budeme dostatečně věnovat, odvděčí se nám.

Praktičnost a estetičnost jdou ruku v ruce. Kuchyně má výrazné požadavky na prostor. Pokud ho necháme otevřený, vytvoříme místo, kam se budeme rádi vracet. V takovém případě pak rozhoduje uspořádání jednotlivých kusů nábytku a doplňků. Vše musí být snadno dostupné a připraveno k použití. S místem tak nešetřete. 

Dostatek světla vytváří pohodlí

Trendem současnosti je využití neutrálních barev. Bílý odstín se hodí ke všemu a navíc dokonale celý prostor prosvětlí a opticky rozšíří. Pak už závisí pouze na skladbě osvětlení, jak celou atmosféru dotvoří. 

Jeho umístění přitom musí mít plán. Je dobré pracovat s denním světlem. V takovém případě rozhoduje orientace oken v celém prostoru. Tmavá místa nesmí dostat sebemenší šanci se objevit. Pokud cítíme, že během večera by mohla být viditelnost horší, zvolíme více typů a kusů osvětlení. Nabídka je široká od LED pásek až po závěsné varianty v moderním designu. 

Světla jsou důležitým estetickým doplňkem 

Kromě své funkčnosti nesmíme zapomínat, že světla jsou i důležité z hlediska svého vzhledu. Zatímco dříve zůstávaly spíše skryté v nábytku, dnes je dobré je zcela přiznat. A to především pokud umístíme stále populárnější a volně stojící kuchyňský ostrůvek. Jeho vlastnosti dokonale doplní několik závěsných svítidel umístěných nad ním. 

V takovém případě vás potěší Immax NEO LISTON. Jedná se o lustr v nadčasovém vzhledu, který zaujme nejen designem ale také funkčností. Spadá totiž do kategorie produktů pro chytrou domácnost a je schopný vytvořit příjemnou atmosféru za každých okolností. 

Jeho ovládání je maximálně snadné a možné z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Změnit odstín bílé barvy nebo ho zcela vypnout lze provést z jakéhokoliv místa na světě. Immax NEO LISTON je navíc kompatibilní s jakýmkoliv systémem jako je iOS, Philips HUE, Android a další.

Created10/6/2021

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything