Nejlepší chytré produkty za nízkou cenu

Lidé si často myslí, že k chytré domácnosti potřebují spoustu peněz a technickou zručnost. Naopak. Smart home byla navržena, aby nám usnadnila život. Její ovládaní a instalace je velmi snadná. Stačí začít. Jak na to jsme vám radili již v minulých článcích.

Jak funguje naše chytrá aplikace?

Jak vybudovat chytrou domácnost krok za krokem?

Jak nastavit aplikaci Immax NEO PRO?

LED žárovka za 299 Kč

Chytrá LED filamentová žárovka vám pomůže při každodenních úkolech i tvorbě dokonalé atmosféry. Tento typ vyniká šetrností, nízkou spotřebou a dlouhou životností. To vše za velmi přijatelnou cenu. Funkce je možné ovládat skrze aplikaci Immax NEO PRO. Svícení lze zcela automatizovat.

V Immax NEO máte na výběr z více typů žárovek, případně lze zvolit speciální sadu. Ta obsahuje dvě nebo tři žárovky. K nim jsme přidali chytrou bránu BRIDGE PRO. Vše, co potřebujete k vytvoření dokonalé atmosféry v domácnosti.

Zásuvka za 348 Kč

Měření spotřeby energie je hlavní devízou inteligentní zásuvky. Skrze aplikaci Immax NEO PRO budete vždy vědět, kolik utrácíte a nebudete zbytečně plýtvat elektřinou. Zásuvky vytvoří chytré zařízení i z běžných spotřebičů. Lze ji totiž snadno vypnout i na dálku.

V nabídce je k dispozici prodlužovací přívod. Ten nabízí čtyři zásuvky a čtyři USB konektory. 

Vypínač za 599 Kč

Žádné tahání kabelů ani složité stavební úpravy. Chytrý vypínač můžete umístit doslova kamkoliv. Navíc s ním lze ovládat všechna inteligentní zařízení Immax NEO. Komunikuje skrze technologii Zigbee 3.0. a nabídne široké množství funkcí. Záleží na vašem nastavení jeho automatizace. Stačí jedno kliknutí a zapnete osvětlení v celém domě.

V nabídce je jednotlačítková i dvojtlačítková verze. Ta nabídne ještě více možností.

Vnitřní kamera za 799 Kč

Decentní a elegantní kamery Immax NEO VALL-I nabízí zorný úhel 360°, detekci pohybu, denní i noční vidění a skvělou kvalitu obrazu. Její ovládání probíhá skrze mobilní telefon a vy tak můžete mít vše pod kontrolou, i když se nacházíte stovky kilometrů daleko.

Multi senzor 4v1 za 999 Kč

Chytrý multisenzor se stane nenápadným pomocníkem při automatizaci vaší domácnosti. Skrývá totiž v sobě detekci pohybu, vlhkosti, teploty a osvětlení. Pokud například otevřete dveře do svého domu, senzor akci zpozoruje a dle vašeho nastavení dá pokyn ostatním smart zařízením.

Created12/1/2021

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything