Osvětlení do dětského pokoje

Při výběru osvětlení do dětského pokoje je nutné skloubit nároky vaší ratolesti s tou správnou funkčností jednotlivých produktů. Zároveň se jedná o velmi náročnou místnost, kde její obyvatel tráví většinu svého času. Prostředí tak musí být připravené na práci i odpočinek. Jaké jsou v tomto směru možnosti?

Stropní osvětlení do dětského pokoje 

Tento typ svítidel je základním doplňkem každého dětského pokoje. Funkčnost hraje prim. V této místnosti je nutné, aby byl zajištěn dostatek světla pro každou činnost. V nabídce Immax naleznete decentní stropní varianty, které zvládnou osvětlit každý kout. Zároveň se jedná o chytré řešení a jeho ovládání je možné prostřednictvím telefonu či tabletu. 
Tip na stropní osvětlení do dětského pokoje: Immax NEO TOPAJA Smart 

Stolní dětské lampičky

Dětská individualita je nesporná a touží si vybavit pokoj pod svém. Stolní lampičky jsou důležitým doplňkem, který pomáhá při domácích úkolech a dalších aktivitách. Zde rozhoduje nejen funkčnost, důležitý je také vzhled. Je třeba, aby si dítě zvolilo svou oblíbenou variantu. 

Tip na stolní lampičky do dětského pokoje: LED stolní lampička

Noční osvětlení dětského pokoje

Především menší děti nerady zůstávají v noci úplně potmě. Malé světlo se stane vítaným pomocníkem. Dodá malým obyvatelům nejen pocit bezpečí, ale pomůže i s orientací při nočních procházkách. 

Tip na noční osvětlení do dětského pokoje: LED noční orientační světlo

Světelné doplňky 

Dětský pokoj má být především hravý. Práce se světlem a jeho zabarvením vytváří příjemnou atmosféru. Navíc může podpořit kreativitu dítěte. Nabídka světelené dekorace je v dnešní době široká a zahrnuje různé typy svítidel. 

Tip na zajímavý světelný doplněk do dětského pokoje: Immax LED taburet s podsvícením
Created10/4/2021
Your privacy is important to us

This online shop stores cookies to help it function properly. By using our services you agree to their use.

Allow everythingDo not allow cookies